TECHNOLOGIA

Piece wyposażone są w drzwiczki z termoizolacją, a grubość blach kotła wynosi 5 lub 6 mm, zapewniając użytkownika, że nawet przy długiej i intensywnej eksploatacji blachy nie ulegną przepaleniu.

Piece przez nas oferowane charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również łatwą obsługą.Posiadają dużą komorę spalania zapewniającą wygodę eksploatacji. Piec może być zasilany dużymi kawałkami drewna, powodując brak konieczności dzielenia materiału na mniejsze partie. Poza tym, powoduje, iż załadunek wymagany do podtrzymania pracy pieca jest o wiele rzadszy. Nasze piece wyposażone są w moduły elektronicznego sterowania. Jest to niezwykle ważne ułatwienie podczas eksploatacji urządzeń. Komputer sprzężony z urządzeniem steruje wieloma parametrami pracy, co zapewnia komfort użytkowania oraz optymalne wykorzystanie zasobów. Parametry spalania wraz z temperaturą ustawiane są automatycznie. Istnieje także możliwość regulacji temperatury wody użytkowej oraz tej w centralnym ogrzewaniu. Bardzo istotna jest także możliwość zaprogramowania cyklu podawania paliwa, co znacznie wpływa na wygodę i jakość obsługi.

     

Zamawiając produkt w naszej firmie mają Państwo możliwość indywidualnej konfiguracji parametrów. Wyborowi klienta podlegają także wymiary drzwiczek (lewych lub prawych), możliwość usytuowania dmuchawy i wyczystki z lewej bądź prawej strony, umiejscowienie i średnica przyłącza wody.

Elastyczna możliwość konfiguracji wielu kluczowych w użytkowaniu parametrów sprawia, iż piece przez nas oferowane mogą w pełni zaspokoić oczekiwania każdego klienta.