PALNIKIPalnik APR (12-35kW)


Palnik rynnowy swoim zaokrąglonym kształtem przypomina rynnę, co ułatwia całkowite spalanie opału. W skład palnika wchodzi deflektor, z możliwością demontażu, oczyszczenia czy wymiany. Palenisko oraz deflektor wykonano z bardzo dobrej jakości żeliwa sferoidalnego. Istnieje opcja rozbudowy o zabezpieczenie wodne, tzw. „strażaka”. W palniku APR można spalać eko-groszek, miał węglowy, pellet i mieszanki z owsem.
 


APRQ (12-25kW)


APRQ jest palnikiem mającym kwadratowe palenisko z kołnierzem dopalającym, co skutkuje większą powierzchnią paleniska- jest to istotne w przypadku spalania niskokalorycznych paliw. Przeciwzwój umieszczony na wysokości paleniska powoduje spulchnienie i napowietrzenie paliwa, co zwiększa efektywność spalania, np. eko-groszku, miału węglowego, pelletu czy zbóż.
 ECO (10- 50kW)

Podajnik żeliwny typu ECO na paliwa stałe zbudowany jest z żeliwnego korpusu, ślimaka i paleniska. W ślimaku zastosowano zwój przeciwbieżny ułatwiający spalanie miału węglowego. Przy spalaniu miału często występuje korozja, na którą żeliwny ślimak wykonany z żeliwa sferoidalnego jest  odporny. Dzięki dwustronnemu podparciu ograniczono ilość drgań a system nawierceń otworów dolotowych udoskonaliły działanie palnika.
 Palniki dużej mocy

75 - 90 kW


100 -150 kW


200 - 250 kW


 300 - 350 kW